MILITARIA PŁOCK MILITARIA PŁOCK

Strona główna

Strona główna

O firmie

O firmie

Kontakt

Kontakt

 

Wiatrówki

 

Pasja, hobby, sposób spędzania wolnego czasu. Wiatrówki to rozrywka dla każdego - niezależnie od wieku, płci i zasobności portfela. Każdy może czerpać przyjemność i odczuwać niesamowite emocje. Dzięki zmianie ustawy o broni i amunicji wiatrówki z lufą gwintowaną o energii wylotowej pocisku do 17 J można zakupić i posiadać bez zezwolenia i rejestracji.

 

Wiatrówki długie - świetnie nadają się do precyzyjnego strzelania na dłuższe dystanse (powyżej 15-20 metrów). Mają większą moc niż wiatrówki pistolety, dłuższą lufę i z tego też względu są zdecydowanie bardziej celne, a wystrzeliwany z nich śrut skuteczniej przebija i rozbija cele.

 

Wiatrówki krótkie – pistolety polecane, jeżeli interesuje Cię dynamiczne, rekreacyjne strzelanie na dystansie do 15 metrów - np. do butelek, czy puszek. Część modeli posiada magazynek mieszczący od kilku do kilkunastu sztuk śrutu, dzięki czemu będziesz mógł oddać serię strzałów bez konieczności przeładowania. Rodzaje wiatrówek: SPRĘŻYNOWE, PCP I CO2

 

Kaliber 4,5mm podstawowy rozmiar dla wszystkich. Kaliber 5,5mm to mniejsza podatność na wpływ wiatru i lepsze efekty podczas rekreacyjnego strzelania do improwizowanych celów, zwłaszcza, gdy zależy nam na ich rozbiciu. Występują też 6,35mm i 9mm.

 

Zapraszamy do zakupu wiatrówki w naszym sklepie znanych i cenionych producentów:

- HECKLER & KOCH

- WALTHER

- HATSAN

- WINGUN

- BERETTA

- COLT

- SMITH & WESSON

- MAGNUM

- MAKAROV

- BROWNING

- PERFECTA

- HAMMERLI

- LIDER

- AIR MASTER

- BMK

- RUGER

- NORICA

- UMAREX

- DAYSTATE

air soft gun
noże
łuki
mundury, osprzęt
wiatrówki
akcesoria
rękawice